Нинішня генерація SEAT Leon випускається з 2013 року, вже майже п’ять років, це означає, що не за горами новий Leon

Багато автомобільні світові ЗМІ рясніють заголовками — Новий SEAT Leon 2019 отримає більш спортивний зовнішній вигляд. Хочемо запитати — куди вже спортивнее? Нинішній Леон, особливо в багатих комплектаціях, або виконанні FR, здається просто неприборканим. Машина вийшла настільки яскравою і динамічною зовні, що дизайнерам буде дуже непросто зробити щось краще для нового покоління цього іспанського хетчбека. А це просто необхідно. Іноді здається, що конструктори спеціально заганяють себе в глухий кут, коли створюють щось неймовірне. Але схоже, що це робиться навмисно, для того щоб знаходити нові лінії та інновації в автомобільному проектуванні, і показати світові нове фантастичне творіння.

У випадку з моделлю Leon так і виходить. Подивіться, машина з покоління в покоління відрізняється якимось неймовірним чином від однокласників. Леон як підкачаний фітнес-тренер, завжди в формі і готовий блиснути своїми біцепсами. Взагалі, компанія SEAT за останні роки суттєво наростила свої продажі за рахунок нових моделей Ateca і Arona. Тому увереное хода SEAT по Європі готовий підкріпити новий Leon, який, традиційно користується популярністю у покупців.

SEAT Leon 2019 — це якраз той варіант, коли в черговий раз вдалося намалювати карколомний автомобіль

Але судячи з фотографій, у новому покоління, четвертому за ліком, однозначно зроблена ставка на зовнішній вигляд тут. СЕАТ ніколи не вважався брендом для практичних покупців, для таких людей є Skoda. Хоч як запевнили у Компанії, можливо для нового Leon навіть трохи розтягнутий колісну базу. Тепер ніхто не скаже, що на задніх сидіннях відчувається нестача простору. Автомобілі марки SEAT часто обирали душею і прагненням бути яскравіше.

Хоч техніка нового VW Golf 8 і платформи MQB, які будуть застосовані в новому поколінні, кажуть про великий потенціал. А значить вийде щось неймовірне. Відомо, що модель вийде в першій половині 2019 року. Силові агрегати і коробки передач дістануться від того ж Гольф 8. Традиційно для Leon особливим попитом будуть користуватися заряджені версії FR і Cupra, які звичайний дорожній хетчбек переносять у ранг спортивних автомобілів на кожен день.

Фото: autoexpress

Читайте також: