Бренд автозапчастин Meyle в Україні представлений досить давно, причому офіційно – це вже показник стабільності, а значить і довіри багатьох покупців

Варто відзначити, то ця німецька компанія не стоїть на місці, і пропонує своїм клієнтам запчастини, виготовлені на сучасних виробничих лініях, із застосуванням тільки високоякісних матеріалів. Meyle поставляє свої запчастини як до Європи, так і в країни Азії, а також у США.

Дайте розберемося, що ж таке запчастини Meyle і чим вони краще за інших

Розробка, адаптація та модернізація запчастин MEYLE відбувається в Німеччині, в Гамбурзі, де розташований центральний офіс. Відомо, що у Meyle є три напрямки, три лінійки запчастин – Original, PD і HD. Зупинимося детальніше про кожного з них.

Meyle – Original

За словами виробника ці деталі повністю відповідають запчастинах OE, тобто тим, які пропонуються та продаються на офіційних сервісних станціях, так званим Оригінальним. Це говорить про те, що цей тип запчастин повністю виготовляється за оригінальними кресленнями, використовуючи ті ж технології та практично ті матеріали, які застосовуються для запчастин з виштамповкою Original VAG. Запчастини Meyle – Original це близько 20 000 позицій для легкових автомобілів, фургонів і комерційних транспортних засобів, що пройшли перевірку на якість, міцних, довговічних і тисячу разів випробуваних на дорогах усього світу.

Meyle-PD

Це деталі гальмівної системи. Виробник стверджує, що 100% дисків перевірені на дисбаланс, і випробувані в багатоступеневих процесах, також схвалені по стандарту ECE-R90 (жорсткий стандарт, при якому перевіряються такі параметри як гальмівні властивості на швидкості, продуктивність при різних температурах, в тому числі екстремальних). Гальмівні диски MEYLE-PD випробувані і сертифіковані на відповідність вимогам ЄЕК ООН. Хоч варто зазначити, що сертифікація R90 для запчастин на автомобілі знятих з виробництва не обов’язкова, але Meyle пішла на цей крок свідомо. Що б ще раз підтвердити своїм клієнтам про чудовому якості свої запчастин, яким можна і треба довіряти.

Meyle-HD

Це як вишенька на торті — запчастини преміум якості, які по своєму ресурсу і вимогам до виробництва перевершують оригінальні. Деталі MEYLE-HD більш довговічні, порівняно з оригінальними запчастинами. Технічно вдосконалена і посилена конструкція робить їх більш міцними і надійними. Думаючи про MEYLE, думаєш про HD, і не безпідставно: деталі MEYLE-HD відрізняються особливою надійністю і довговічністю завдяки технічним інноваціям. Інженери Meyle модернізували їх порівняно з оригінальними запчастинами. Їх конструкція більш надійна, вони зроблені з якісних матеріалів або мають оптимізовану резинометаллическую геометрію.

Спробуйте і ви чудові запчастини Meyle для свого автомобіля. Запчастини Meyle – це німецька якість, що дозволяє бути впевненим в тому, що автомобіль буде працювати для вас, а не навпаки.

Купити запчастини Meyle можна тут

Читайте також: